Poleć Ten Tekst

Wpis Opublikował

Drone

ZAŻYJ ŻYCIA PO APOKALIPSIE

 • ZAŻYJ ŻYCIA PO APOKALIPSIE
  (ALE TYLKO JEŚLI JESTEŚ NAPRAWDĘ GŁODNY MOCNYCH WRAŻEŃ)


  afterbomb madness rpg gra fabularna postapokaliptyczna
   

  Masz zamiłowanie do postapokaliptycznej zawieruchy? Jarają cię klimaty związane z wizją świata po totalnej katastrofie? Chciałbyś wiedzieć, jakby to było gdyby w latach 50-tych doszło do globalnego konfliktu nuklearnego, albo gdyby prawdą okazały się teorie spiskowe dotyczące inwazji obcych?

  Przemyśl to starannie...

  Odpowiedz sobie szczerze, uczciwie czy aby na pewno jesteś gotów skonfrontować swoje wyobrażenia z realiami świata po III wojnie światowej. Czy jesteś pewny, że byłbyś w stanie odnaleźć się w takich okolicznościach, w roli ocalałego – zdeformowanego przez mutacje, skrzywionego psychicznie z powodu traum, wypaczonego przez skrajne warunki? Czy byłbyś kimś więcej niż tylko jednym z nielicznych, którzy przeżyli krytyczny czas upadku?

  Jeśli rzeczywiście widzisz siebie w roli jednego z ocalałych, chciałbyś doświadczyć, jak to jest po nuklearnej apokalipsie z udziałem istot z innego wymiaru, użyj wyobraźni – sięgnij po grę fabularną AFTERBOMB MADNESS.

  Zanurz się w ogarnięty martwotą, wynaturzony krajobraz zamieszkany przez samozwańczych liderów różnorakich społeczności, obłąkańców obsesyjnie dążących do realizacji osobliwych planów, degeneratów pragnących zaspokoić swoje żądze bez reszty… ale i nieliczne ugrupowania usiłujące zapanować nad chaosem lub przynajmniej zagwarantować sobie względnie stabilne funkcjonowanie.

  Przyjmij odpowiednią postawę i załóż wygodne buty. I jedno i drugie będzie ci potrzebne podczas wędrówek po zgliszczach starego świata, który został odmieniony nie do poznania. Wykorzystaj swój potencjał maksymalnie, by przetrwać. Czerp z tego, co jakimś cudem ocalało, by zwiększyć swoje szanse na sukces. Triumfuj, zwyciężaj, by nie stać się pożywką dla nekrożerców, kanibali, zmutowanych kreatur lub stworzeń z innego wymiaru.

  Było źle, jest gorzej, ale to, czy będzie choć trochę lepiej, zależy od takich śmiałków jak ty.

  Determinacja przysporzy ci sprzymierzeńców – żyj odważnie walcząc o przetrwanie, a u twego boku staną równie ambitni jak ty. Może zdaje ci się, że chodzi tylko o twój byt, ale w istocie to wojna o ocalenie gatunku ludzkiego, który jest na wyginięciu. Nasz los nie jest jeszcze przesądzony. Stań do walki, bądź przykładem dla innych, podejmij trud i przyczyń się do tego, by ludzkość odegrała to, co odebrała nam wojna, zgraja mutantów i obcych. Wyrównaj rachunki z komunistyczną hołotą, która razem z UFOkami przyczyniła się do tego potwornego kataklizmu!

   

  Dowiedz się więcej w tym miejscu.
  Zamów podręczniki w pakiecie promocyjnym tutaj.

Napisane Komentarze

0 komentarzy


Ostatnie wpisy

 • 11 sierpnia
  Dodane przez Drone
  Coś dla fanów! Jeśli ktoś chciałby kubek lub czapkę z ulubioną postacią z gry, teraz może zdobyć taki gadżet. Wystarczy wejść na stronę http://afterbomb.cupsell.pl/ i dokonać wyboru.    
 • 11 czerwca
  Dodane przez TomaszM
  11.06.2017 (niedziela) - pierwsza sesja Afterbomb 2 edycji... Od godz.12 do godz.21... W klubie Cierniogon w Gdańsku-Wrzeszczu. Ja plus 3 graczy (czwarty - dawny gracz z czasów 1 edycji niestety nie dojechał z Gdyni). Osoby doświadczone erpegowo, zdecydowanie pełnoletnie (;)), z nikłym kontak...